Ümraniye'nin En Büyük Spot Mağazası | Ümraniye Spotçu

Kazım Karabekir İkinci El Eşya Alım Satım

Kazım Karabekir İkinci El Eşya Alım Satım. Ümraniye Kazım Karabekir’de her nevi ikinci el eşyalarınızın alım satım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Sizde Kazım Karabekir Mahallesinde her türlü beyaz eşya, mobilya, mutfak malzemeleri, ofis ekipmanları ve bir çok eşyayı firmamız üzerinde uygun fiyata satın alabilirsiniz. Ümraniye Spotçu olarak her nevi ikinci el eşyalarınızın alım satım işlemlerini yapmaktayız.

Kazım Karabekir Spot

Günün her saati hizmet veren firmamız ikinci el ve spot eşyalara değer katmaya devam ediyor. Size bütçe dostu alışveriş için bizi tercih edebilirsiniz.  Ümraniye’de hizmet veren firmamız İstanbul’un her noktasından ikinci el eşylarınızı adresinizden almaktadır. Değerlendirmek istediğiniz ikinci el eşyalarınızı bizimle değerlendirebilirsiniz.

Kazım Karabekir İkinci El

Firmamız yılların verdiği tecrübe ile her nevi ikici el eşyaların alım satım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Uygun fiyat alışverişin  adresi olan Kazım Ümraniye Spotçu siz değerli müşterilerine bütçenize uygun çözümler üretmeye devam ediyor.

Size Bir Telefon Kadar Yakınız

Günün her saati telefon numaralarımız üzerinden bizimle irtibat kurabilir alım satım yaptığımız ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Adrese Teslim Adresten Alım

Kazım Karabekir Spotçu olarak ikinci el eşyalarınızı adresinizden alıyoruz. Bizden aldığınız ürünleri adresinize teslim ediyoruz.  Türkiye ilk olan bu ikinci el de nakliye hizmetimiz siz müşterilerimizin nakliye aramasına son veriyor. Daha pratik ve hızlı bir çözüm sunuyoruz. 

Yerinde Tesbit

Bize satmak istediğiniz ikinci el veya spot ürünlerinizi ister yerinde isterseniz bize whatsapp üzerinde göndereceğiniz resimleri ile fiyatlandırmak yapmaktayız. Bu sayede hızlıca ikinci el eşyalarınızı değerin öğrenebilirsiniz.

Kullanmadığınız Eşyalarınız Depolarda Çürümesin!

Eski eşyalarınızı depo ve ardiyelerinizde çürümesine son veriyoruz. Ümraniye Spot olarak kullanmadığınız eşyalarınızı saklama derdine son veriyoruz. Atıl eşyalarınızı ne olursa olsun adresinizden alıyoruz. Üstelik değerini nakit olarak vermekteyiz.  Tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle iletişime geçmek. Alanında uzman arkadaşlarımızın size çabucak yardımcı olacak ve sizi uygun çözümler sunacaktır.

Müşteri Memnuniyeti

Ümraniye Spot olarak Kazım Karabekir ve bölgesinde alım satım sonrasında müşterilerimizin memnuniyetine ciddi şekilde önem vermekteyiz. Her yorumunuz ve bizimle paylaşacağınız mesajınız şirketimiz bünyesinde değerlendirilmekte ve eksikliklerimiz ivedilikle giderilmektedir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN İLETİŞİM SAYFAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir